Kutuharf loader

Arama Kutusu

kutu harf, tabela, pirinç, alüminyum, özel kutu harf

İleri Teknolojilerle, hızlı çözümler sunduğumuz, açık hava reklamcılığı ve kutu harf sektöründe, işimizi kaliteden ödün vermeden, profesyonel ekip çalışması ile yürütüp “müşteri memnuniyet odaklı” çalışmaktayız.

Türkiye’nin her tarafına ve Bir çok ülkeye, Krom kutu harf, Pleksi kutu harf, Alüminyum kutu harf, Totem, Tabela ve Butik ürünler üreten firmamız, üretimin her alanını kendi bünyesinde gerçekleştirerek uygun fiyat, kaliteli ürün prensibi ile yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir.

Kutu Harf Tabelaları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Işıklı tabelalar her geçen gün değişik şekillerde sokaklardaki konumunu alıyor. Bir adım daha öne geçmek ve farklılıkları ile insanların algısında daha çok yer etmek için değişik şekillerde de imal edilen aydınlık tabelaların bir biçimi de Kutu Harf Tabelalarıdır. Gerek kullanımı basit oluşları gerekse basit yapım edilebilir olmaları ile kutu harf tabelaları ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizin için listeledik.

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf levha nedir meseleye verebileceğimiz ilk cevap mutlaka, dışarıya çıktığınızda aşağı yukarı her yerde karşınıza çıkan levha çeşidi diyebiliriz. Sadece harflerin olduğu bir sisteme sahip bu levha türleri pekçok değişik malzemeden uygulanmaktadır. Bu tabelalar üç ebatlı yahut iki ebatlı seçenekleri ile öne çıkıyor. Son senelerde çok çok tercih edilen bu tip tabelalar, firmamızın dahi üretim olarak yapmakta olup pekçok müşterinin ilgini çekiyor.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Daha evvela de belirttiğimiz gibi, kutu harf tabelalar pekçok değişik malzemeden üretilmektedir. Fazlaca çeşidi olan tabelalar alttaki listede bulunan türleri ile sıralanmaktadır.

  • Alüminyum Kutu Harf
  • Pleksi Kutu Harf
  • Dekota Harf
  • Köpük Harf
  • Prinç Kutu Harf
  • Krom Kutu Harf
  • Fileli Kutu Harf
  • Gold Krom Kutu Harf

Her bir tabelanın değişik özellikleri bulunmaktadır. Bazıları yalnızca aydınlık yahut ışıksız üretilebilirken, bazılarında her iki şekilde de bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Üretimlerinde izlenen yollarda değişiklik gösterebilirler ve farklılıkları yardımıyla değişik mekanlarda tercih edilebilir olanları bulunmaktadır.

Bu Tarz Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Kutu harf tabelalar aşağı yukarı her yerde kullanabileceğiniz en kullanımı basit levha çeşidi olarak görebilirsiniz. Bu yüzden kullanımlarında şurada tüketmelisiniz tipi bir katiyet söylenemez. Dükkanlarda bilhassa epey çok görebildiğimiz kutu harf levha türleri, değişik türleri ile her tarza sahip işletmeye uymaktadır. Aynı vakitte aydınlık kutu harf tabelaları dahi çok tercih edilmese de aşağı yukarı her yerde kullanabilir olmaları ile öne çıkıyor.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Bu tarzdaki tabelaların en mühim ve göze çarpan özelliği şayet paslanmaz oluşları olarak sayılabilir. Daha uzun ömre sahip olan paslanmaz kutu harf tabelalar, dış ortamın zorlukları karşısında dayanıklılıkları yardımıyla uzun uzun bir süre size hizmet sağlar. Bu tarzdaki tabelalar, krom nikel yahut alüminyum ürünlerinden uygulanmaktadır.

Alüminyum Kutu Harf Tabelaları

Sağlamlık yönünden en iyisi olan bu tipteki tabelalar en çok tercih edilen kutu levha çeşidi olarak sayılabilir. Bu tabelaların üretiminde su geçirmez ışıklandırma sistemleri de konulabilir. Konulan bu ışıklar yardımıyla kurumun kimliğinde bulunan renk ailelerini de kullanabilme özelliğine kavuşmaktadır. Üretildiği malzemeler ve üretim aşamaları yardımıyla paslanmaz ve yüksek dayanıklılığa sahip bir kutu harf levha çeşidi olarak öne çıkmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela Çeşidi: Krom Nikel

Bir başka üretim malzemesi olan krom ve nikel de paslanmaz kutu harf tabelası üretiminde tercih edilmektedir. Paslanmaz krom nikel seçeneklerinde fileli ve düz olarak iki üretim seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Aynı vakitte aydınlık biçiminde de üretilebilen bu tarzdaki paslanmaz kutu harf tabelalar, uzun yaşamlı ve sağlam olmaları yardımıyla suya metanet gösterir. Dış ortamda bulunan bu tabelalar bilhassa yağmur suyuna karşı epey dayanıklıdır.

Paslanmaz Kutu Harf Tabelası Nerede Üretilir ve Fiyatları Nasıldır?

En çok tercih edilen bu tür tabelaları yaptırmadan evvela adamakıllı araştırma yaparak tercih etmelisiniz. Piyasa incelemesi ve kararınızdan sonra üretimini yapan bir işletme size yardım edecektir. Eğer İstanbul tabelacı listesinde uygun yeri arıyorsanız, Şişli tabelacı hizmetleri vermekte olan Nesil Kutu Harf olarak hem uygun fiyata üstelik en nitelikli malzemeler kullanarak müşterilerimize paslanmaz kutu harf tabelası konusu ile ilgili dayanak olmaktayız.

 

Nesil Kutu Harf, uygun fiyatlı kaliteli hizmetiyle sizlerle.

KUTU HARF
Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf
Krom Kutu Harf
Altın Paslanmaz Kutu Harf
Akrilik Kutu Harf
Işıksız Harfler
Işıklı Harfler
Pirinç Kutu Harf
Eskitme Harf
Kutu
Fason Kutu Harf
Metal Kutu Harf
Kutu Harf Fiyatları
3D Kutu Harf
Strafor ( Köpük ) Harf